در صورت نیاز به راهنمایی با ما تماس بگیرید.

کوتاه کردن لینک

کوتاه کردن لینک رایگان

 

opizo

 

 • opizo چیست؟

  opizo يک سرويس هوشمند و رايگان کوتاه کننده لينک است که با آن مي توانيد لينک هاي بلند خود را کوتاه کرده و در همه جا به اشتراک بگذاريد. به عنوان مثال لينک کوتاه شده سايت گوگل http://opizo.rotbeweb.com/PRzuH مي باشد که با وارد کردن آن در مروگرتان به سايت گوگل هدايت خواهيد شد. شما مي توانيد پس از کوتاه کردن لينک هاي خود ، با قرار دادن علامت + در مقابل آدرس لينکتان ، آناليز جامعي از کساني که بر روي لينکتان کليک کرده اند را مشاهده نماييد.

 • آیا لینک های کوتاه شده منقضی می شوند؟

  خیر. لینک های کوتاه شده در opizo همواره ثابت خواهند ماند. در نتیجه کاربران بدون نگرانی از منقضی شدن لینکها می توانند لینک های خود را کوتاه کرده و برای همیشه از آن ها استفاده نمایند.

 

کلیک کنید

 

 

 

 

 • عضویت در opizo چه فوایدی دارد؟

  واضح است که امکان کوتاه کردن لينک ها براي عموم وجود دارد و نيازي به عضويت براي کوتاه کردن لينک ها نيست. اما اگر شما از کاربران دائمي opizo هستيد و اين سرويس را براي کوتاه کردن لينک هاي خود انتخاب کرده ايد ، اکيدا به شما توصيه مي کنيم که به عضويت opizo درآييد. چرا که به اين ترتيب مي توانيد در پروفايل شخصي خودتان ، همه لينک هايي را که کوتاه کرده ايد ، يک جا داشته باشيد و آن ها را مديريت کنيد. در واقع با عضويت در opizo مي توانيد کارنامه فعاليت خودتان در سايت را مشاهده کنيد و گزارشي از عملکردتان و مجموع کليک هايي که بر روي لينک هايتان صورت گرفته است را داشته باشيد.
  از ديگر مزاياي عضويت در  opizo   ، نداشتن محدوديت در تعداد لينک هاي کوتاه شده است ، چرا که کاربراني که در opizo عضو نيستند ، قادر به کوتاه کردن تعداد محدودي لينک در هر دقيقه و در هر ساعت هستند. البته اين محدوديت خيلي محسوس نيست و به گونه اي در نظر گرفته شده که مشکلي براي کاربران غير عضو به وجود نياورد ، اما به هر حال براي کاربراني که تعداد بسيار زيادي لينک کوتاه مي کنند ، امکان عضويت و رفع محدوديت در نظر گرفته شده است.
  عضويت در opizo کاملا رايگان است و تنها 30 ثانيه از شما زمان مي گيرد!

ثبت نام کنید